LanguageRubimar exportación de frutas Rubimar exportación de frutas Rubimar exportación de frutas
Menú Principal

Frutas "RUBIMAR"
Santomera MURCIA (Spain)
Tlfno: 968 86 51 95
info@rubimar.eu

Frutas Rubimar export a import ovocia a zeleniny

JOAQUIN GONZALEZ PEREZ, firma zalozená v roku 1996 (s predchádzajucou dlhorocnou tradíciou ako "Frutas RUBIMAR"), nachádzajúca sa v juhovýchodnom Spanielsku v mestecku Santomera (Murcia). "Európska zásobaren citrónov", tak hovorí slogan o tomto mestecku obklopenom prevazne skalnatými pohoriami a citronovníkmi. 

Nasa cinnost je ciste polnohospodárska, so zameranim na zber,spracovanie, balenie a nasledný export cerstvého ovocia a zeleniny.Nasim hlavným smerom pôsobenia su citróny, ktoré v tejto casti Spanielska majú ideálne klimatické podmienky dané celorocnými príjemnými teplotami a slnecními lúcmi, ktoré majú zasadný vplyv na kvalitu týchto citrusových plodov.

Disponujeme modernými priestormi so vsetkým technickým a technologickým vybavením potrebným na spracovanie nasich produktov.  

Warehouse Fruits RubimaViac ako firma sme jedna velká rodina tvoriaca jeden kompaktný a efektívny pracovný celok (sady,sklad,kancelária...), ktorého prvoradým cielom je aby nase výrobky prichádzali na miesto urcenia vcas a v primeranej kvalite.

V denesnej dobe sa nase vyrobky predávajú na trhoch v Spanielsku, Francuzku, Svajciarsku, Luxembursku, Belgicku, Nemecku, Rusku, Polsku, Spojených Státoch Amerických, Slovenskej Republike a  Ceskej Republike.

SANTOMERA

Go Top | Legal information | Confidencialy Policity | Links

Web Desing By Antyca ˇCSS Válido! Valid XHTML 1.0 Transitional Directorio de Venta de frutas