LanguageRubimar exportación de frutas Rubimar exportación de frutas Rubimar exportación de frutas
Menú Principal

Frutas "RUBIMAR"
Santomera MURCIA (Spain)
Tlfno: 968 86 51 95
info@rubimar.eu

Nase produkty

Frutas Rubimar sústredí svoju cinnost hlavne na export citrónov.

CITRÓN

Vynikajúci zdroj vitamínov C, B a E. Taktiez obsahuje znacné mnozstvá minerálov ako draslík, fosfor, med',zinok, zelezo.... Citróny majú vel'mi nízky obsah kalórií a znacné antioxidacné úcinky. 

Tento citrusový plod je vel'mi známi ako prírodný liek proti prechladnutiu, chrípke, bolestiam hrdla, eliminuje toxíni, pôsobí antibakteriálne, zlepsuje cinnost' bielych krviniek a pôsobí ako ochrana pecene. V podstate sa jedná o lacnú a bezpecnú alternatívu na chemicky vyrábané liecivá, ktoré v mnohých prípadoch obsahujú chemické zlúceniny, ktoré nie sú prospesné pre ludský organizmus. 

Existujú rôzne druhy a typy citrónov, z ktorých sa pestujú v tejto casti stredozemia hlavne dve odrody známe ako PRIMOFIORI a VERNA.


POMARANC

Pomarance sú bohatým zdrojom vitamínov a predstavujú jedniecné riesenie pri rôznych patologických stavoch a taktiez pomáhajú udrziavat vitálnu rovnováhu v l'udskom organizme.

V neposlednom rade sú tiez bohatým zdrojom minerálov, medzi ktorými majú najväcsie zastúpenie vápnik, fosfor, zelezo, horcík, draslík... Pamarance su z medicínskeho hl'adiska odporúcané ako prevencia proti chrípke a prechladnutiu, na znízenie mozností rakovinových ochorení ako aj kardiovaskulárnych chorôb.

Existuje priblizne 300 druhov pomarancov, z ktorých najznámejsie sú zo skupín NAVEL (Nave Late, Navelina,Lane Late, Washington...) a LISAS (Salustiana, Valencia Late, Verna...).

 

Go Top | Legal information | Confidencialy Policity | Links

Web Desing By Antyca ˇCSS Válido! Valid XHTML 1.0 Transitional Directorio de Venta de frutas